Tobože zabranjena reklama

Nije to zabranjena, nego lažna reklama. Ali reklama reklami je to što je, kao, zabranjena, mada realno ne postoje mehanizmi za sprovođenje zabrane… O čemu ja to? Pogledajte.

Ova reklama mi je simpatična ne zato što je zabavna (mada i to postoji) nego zato što postoje i stvari izrečene između redova. Drugom rečima, sve sem ćutanja je poželjno.

Zato – nemojte da ćutite. Nikada.

Ovaj prilog je objavljen u kategoriji Komentari, Tehnologija i označen kao , , . Overite permalink.

4 komentara na Tobože zabranjena reklama

  1. poZZdravljač kaže:

    Kad je čovek otkrio vatru ili električnu struju niko nije proširivao svoj govorni jezik novim pridevima, jer se danas, Bože moj, postojećim jezikom ovo otkriće (proizvod) ne može opisati!? Obavezne vulgarnosti bi trebale da daju začin kojim se magija spušta na nivo prosečnog potrošača genijalnog izuma, za samo ***9,99 $.

    Izem ti izummmm, mhmmm… zašto mi ovo zvuči poznato?

  2. Boris kaže:

    Zato – nemojte da ćutite. Nikada.

    Eh…
    Koji ono (Kinez?) reče “Nikad se ne može toliko pametnih stvari reći koliko se glupih može prećutati”?

    • d.r.fairday kaže:

      Ако не знаш одакле је, реци да је кинеско, то увек пролази :) .

      Што ми даде идеју… само да је напишем.

Dajte komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su obeležena zvezdicom *

*


2 × = dva

Možete koristiti sledeće HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>